Отзывы о компании ♕EliteBeauty♕ - товари для твоєї краси ;)
Яна М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно!
Любов Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже дякуємо за замовлення і довіру!
Олена Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вдячні за відгук! Чекаємо Ваших нових замовлень.
Світлана К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо! Заходьте ще.
Анастасія С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже приємно за хороший відгук! Звертайтесь ще. Будемо дуже раді новим замовленням!
Дарина Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо.
Татьяна Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже вдячні Вам за хороший відгук про нашу роботу! Не дарма стараємось. Дякуємо, заходьте ще.
Виктория Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже класна підставочка Колір ідеальний, навіть краще ніж білий Єдине не вистачало силіконових кружечків на ніжках, але це нічого Дуже дякую продавцю Відправили швиденько І менеджер Дуже мила і ввічлива
Комментарий продавца
Дуже вдячні Вам за хороший відгук про нашу роботу! Не дарма стараємось. Дякуємо, заходьте ще.
Марина Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо.
Александр К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже приємно за хороший відгук! Звертайтесь ще. Будемо дуже раді новим замовленням!
Отзывы о компании ♕EliteBeauty♕ - товари для твоєї краси ;)
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно!
Дуже дякуємо за замовлення і довіру!
Вдячні за відгук! Чекаємо Ваших нових замовлень.
Дякуємо! Заходьте ще.
Дуже приємно за хороший відгук! Звертайтесь ще. Будемо дуже раді новим замовленням!
Дякуємо.
Дуже вдячні Вам за хороший відгук про нашу роботу! Не дарма стараємось. Дякуємо, заходьте ще.
Дуже класна підставочка
Колір ідеальний, навіть краще ніж білий
Єдине не вистачало силіконових кружечків на ніжках, але це нічого
Дуже дякую продавцю
Відправили швиденько
І менеджер Дуже мила і ввічлива
Дуже вдячні Вам за хороший відгук про нашу роботу! Не дарма стараємось. Дякуємо, заходьте ще.
Дякуємо.
Дуже приємно за хороший відгук! Звертайтесь ще. Будемо дуже раді новим замовленням!