Отзывы о компании ♕EliteBeauty♕ - товари для твоєї краси ;)
Юрий С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно!
Яна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вдячні за відгук! Чекаємо Ваших нових замовлень.
Тетяна І.
Отлично
Швидко та оперативно,молодці
даша л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вдячні за відгук! Чекаємо Ваших нових замовлень.
Ігор С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже приємно за хороший відгук! Звертайтесь ще. Будемо дуже раді новим замовленням!
Юлія О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно!
Аліна І.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Прийшло дуже швидко. Ідеальна машинка на свою ціну. Для домашнього використання дуже хороша! В руці не вібркж, фрези легко вставляються та висовуються. Дуже раджу!
Комментарий продавца
Дуже вдячні Вам за хороший відгук про нашу роботу! Не дарма стараємось. Дякуємо, заходьте ще.
Аліна
хочу змінити відгук. сьогодні робила собі манікюр, і мотор зламався. вистачило на 5 разів
Ельвіра П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно!
Ірина С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за хороший відгук! Нам приємно працювати з такими клієнтами як Ви. Заходьте ще.
Отзывы о компании ♕EliteBeauty♕ - товари для твоєї краси ;)
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно!
Вдячні за відгук! Чекаємо Ваших нових замовлень.
Швидко та оперативно,молодці
Вдячні за відгук! Чекаємо Ваших нових замовлень.
Дуже приємно за хороший відгук! Звертайтесь ще. Будемо дуже раді новим замовленням!
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно!
Прийшло дуже швидко. Ідеальна машинка на свою ціну. Для домашнього використання дуже хороша! В руці не вібркж, фрези легко вставляються та висовуються. Дуже раджу!
Дуже вдячні Вам за хороший відгук про нашу роботу! Не дарма стараємось. Дякуємо, заходьте ще.
хочу змінити відгук. сьогодні робила собі манікюр, і мотор зламався. вистачило на 5 разів
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно!
Дякуємо за хороший відгук! Нам приємно працювати з такими клієнтами як Ви. Заходьте ще.
Стараємось! Велике спасибі! Звертайтесь ще.