Отзывы о компании ♕EliteBeauty♕ - товари для твоєї краси ;)
Анна Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно!
Виктория М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже дякуємо за замовлення і довіру!
Анна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вдячні за відгук! Чекаємо Ваших нових замовлень.
Світлана В.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сервіс жахливий! Продавець прислав не якісну лампу, яка дуже сильно нагрівалась. Зв'язалась з ними, щоб повернути лампу і отримати свої кошти. В результаті, лампа лежить на пошті вже 5 днів, хоча вони обіцяли забрати відправлення в суботу, кошти мені ніхто не повернув.
Світлана
Дуже не приємний досвід покупки в цьому магазині! Продавець дось не забрав з пошти лампу і не повернув мені кошти!
Юлія Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вдячні за відгук! Чекаємо Ваших нових замовлень.
Антон Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вдячні за відгук! Чекаємо Ваших нових замовлень.
Марина Я.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо! Заходьте ще.
Світлана І.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже приємно за хороший відгук! Звертайтесь ще. Будемо дуже раді новим замовленням!
Павел Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо.
Анна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже вдячні Вам за хороший відгук про нашу роботу! Не дарма стараємось. Дякуємо, заходьте ще.
Отзывы о компании ♕EliteBeauty♕ - товари для твоєї краси ;)
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно!
Дуже дякуємо за замовлення і довіру!
Вдячні за відгук! Чекаємо Ваших нових замовлень.
Очень плохоСервіс жахливий!
Продавець прислав не якісну лампу, яка дуже сильно нагрівалась. Зв'язалась з ними, щоб повернути лампу і отримати свої кошти.
В результаті, лампа лежить на пошті вже 5 днів, хоча вони обіцяли забрати відправлення в суботу, кошти мені ніхто не повернув.
Дуже не приємний досвід покупки в цьому магазині! Продавець дось не забрав з пошти лампу і не повернув мені кошти!
Вдячні за відгук! Чекаємо Ваших нових замовлень.
Вдячні за відгук! Чекаємо Ваших нових замовлень.
Дякуємо! Заходьте ще.
Дуже приємно за хороший відгук! Звертайтесь ще. Будемо дуже раді новим замовленням!
Дякуємо.
Дуже вдячні Вам за хороший відгук про нашу роботу! Не дарма стараємось. Дякуємо, заходьте ще.