Отзывы о компании ♕EliteBeauty♕ - товари для твоєї краси ;)
Сергій З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже вдячні Вам за хороший відгук про нашу роботу! Не дарма стараємось. Дякуємо, заходьте ще.
Анна Ж.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже засмутила ситуація 😒 06.11 зробила замовлення, оплатила 07.11 дівчина передзвола для уточнення даних сьогодні вже 11.11 в статусі замовлення ЩЕ ФОРМУЄТЬСЯ!!! І ДОСІ НЕМАЄ НІЯКИХ ПОЯСНЕНЬ Р.S. після того як залишила відгук зі мною одразу зв'язався оператор. Об'яснила причину затримки. Маю надію що це збій в системі. Запропонувала нову відправку ЗА ЇХ РАХУНОК!!! ЧЕРЕЗ 5 ХВИЛИН ВЖЕ БУЛО СТВОРЕНО ВІДПРАВКУ ТА ЗА ДОБУ ВЖЕ ВСЕ ОТРИМАЛА!!! Все гарно упаковано та ціле. Гарних клієнтів. Мирного неба 🇺🇦
Юлія
В мене теж схожа ситуація з 11 листопада статус комплектується...я вже їм писала, навіть незнаю що робити
Анна
Напишіть що поганий відгук залишите. Може спрацює .
Юлія М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже приємно за хороший відгук! Звертайтесь ще. Будемо дуже раді новим замовленням!
Юлія Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляю не перший раз, дуже задоволена обслуговуванням та якістю товару! Рекомендую!
Комментарий продавца
Вдячні за відгук! Чекаємо Ваших нових замовлень.
Тетяна М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже дякуємо за замовлення і довіру!
Вікторія Л.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
дуже довго. оплатила 1.11.24, потім тричі писала, прийшло 10.11.24. з Китаю стільки ж іде посилка.
Юлія П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже дякуємо за замовлення і довіру!
Діана Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Стараємось! Велике спасибі! Звертайтесь ще.
Людмила Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно!
Ганна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже приємно за хороший відгук! Звертайтесь ще. Будемо дуже раді новим замовленням!
Отзывы о компании ♕EliteBeauty♕ - товари для твоєї краси ;)
Дуже вдячні Вам за хороший відгук про нашу роботу! Не дарма стараємось. Дякуємо, заходьте ще.
Дуже засмутила ситуація 😒
06.11 зробила замовлення, оплатила
07.11 дівчина передзвола для уточнення даних
сьогодні вже 11.11 в статусі замовлення ЩЕ ФОРМУЄТЬСЯ!!!
І ДОСІ НЕМАЄ НІЯКИХ ПОЯСНЕНЬ
Р.S. після того як залишила відгук зі мною одразу зв'язався оператор. Об'яснила причину затримки. Маю надію що це збій в системі. Запропонувала нову відправку ЗА ЇХ РАХУНОК!!! ЧЕРЕЗ 5 ХВИЛИН ВЖЕ БУЛО СТВОРЕНО ВІДПРАВКУ ТА ЗА ДОБУ ВЖЕ ВСЕ ОТРИМАЛА!!! Все гарно упаковано та ціле.
Гарних клієнтів. Мирного неба 🇺🇦
В мене теж схожа ситуація з 11 листопада статус комплектується...я вже їм писала, навіть незнаю що робити
Напишіть що поганий відгук залишите. Може спрацює .
Дуже приємно за хороший відгук! Звертайтесь ще. Будемо дуже раді новим замовленням!
Замовляю не перший раз, дуже задоволена обслуговуванням та якістю товару! Рекомендую!
Вдячні за відгук! Чекаємо Ваших нових замовлень.
Дуже дякуємо за замовлення і довіру!
дуже довго. оплатила 1.11.24, потім тричі писала, прийшло 10.11.24. з Китаю стільки ж іде посилка.
Дуже дякуємо за замовлення і довіру!
Стараємось! Велике спасибі! Звертайтесь ще.
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно!
Дуже приємно за хороший відгук! Звертайтесь ще. Будемо дуже раді новим замовленням!