


Набір для депіляції. Касетний воскоплав без бази Pion, Віск у касеті Global Fashion, Смужки для депіляції (100 шт.)
До набору входить:
- Касетний воскоплав без бази Pion 35 Вт.
- Смужки для депіляції 100 шт.
- Віск у касеті Global Fashion 100 гр.
1. Касетний воскоплав Pion дає змогу зводити найпоширеніший вид депіляції, за якого небажані волосинки прибираються за допомогою теплого воску. Цей метод часто використовують у салонах, також процедуру воскової депіляції можна проводити й удома.
Для цього потрібен: віск і воскоплав, папір для зняття воску та засобу до та після. Для домашнього використання краще підійде однокасетний воскоплав Pion! Усього 15 хвилин — і розігрітий віск уже готовий до застосування.
Основними перевагами однокасетного воскоплава Pion є:
- Компактний розмір;
- Прозоре віконце, що дає змогу контролювати кількість воску, що залишився;
- Рівномірне розігрівання воску;
- Легкий корпус;
Технічні характеристики воскоплава касетного Pion:
- Потужність: 35 Вт
- Розмір: 18,5х9х5 см
- Вага: 0,3 кг
- Напруга мережі: 220-240В, 50-60 Hz.
2. Віск у касеті для депіляції Global Fashion, 100 г.
Використовується для воскової депіляції шкіри ніг, рук, спини та грудей у салоні та в домашніх умовах.
Основою такого воску є природні деревні смоли в поєднанні з активними фруктовими кислотами та низкою додаткових інгредієнтів, які пом'якшують і заспокоюють вашу шкіру.
Завдяки зручному роликовому аплікатору віск буде наноситися рівномірно (не обпікаючи шкіру), без прогалин і тонким шаром, що дуже важливо під час процедури депіляції.
Касети воску вам вистачить на 2-3 процедури залежно від об'єму зони депіляції ( ноги повністю 2 процедури, руки 3 процедури).
Віск ідеально підходить для чутливої шкіри, має антибактеріальну та заспокійливу дію.
3. Якісний папір-смужки для депіляції 100 шт.
Універсальний матеріал підходить для видалення волосся на різних зонах: на обличчі, руках, ногах, бікіні.
Варто зазначити, що папір-смужки для депіляції має оптимальну щільність. Листи в міру еластичні, але водночас міцні, тому підходять для роботи з волоссям будь-якої жорсткості. Серед інших особливостей матеріалів можна назвати:
- використання натуральної сировини для виробництва;
- сумісність із різними косметичними засобами;
- необмежений термін зберігання.
Elite Beauty — майданчик, на якому найкращі товари зібрані в одному місці. Найширший асортимент продукції. Наші ціни залишаються демократичними, тішачи та розширюючи можливості наших покупців. Доставка проводиться в термін, а товар відповідає найвищим очікуванням.
Також є інші товари для манікюру та педикюру, воскової депіляції, шугарингу, дезінфекції, стерилізації, захисту здоров'я та інші товари для сфери краси у нас на сайті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип обладнання | Воскоплав касетний |
| Вид касетного воскоплава | Однокасетний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик, Метал |
| Колір | Білий |
| Регулятор температури | Так |
| Дисплей | Ні |
| Об`єм | 200 мл |
| Вага обладнання | 0.3 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 35 Вт |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Вид засобу для депіляції | Гарячий віск, Теплий віск, Папір для депіляції |
| Форма випуску воску | Картриджі/касети |
| Область застосування | Ноги, Руки, Пахви, Зона бікіні, Спина, Обличчя, Тіло, Інтимні зони, Груди, Живіт, Сідниці, Стегна, Гомілка |
| Вага кошти | 100 г |
| Термін придатності засобу | 6 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Global Fashion |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 19 см |
| Висота | 19 см |
| Ширина | 7 см |
- Ціна: 375 ₴/набір


